0 (212) 485 99 77

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. Yonca Sk. No:3/A-B

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Merdane üretimi iki ana grupta yapılmaktadır:

GRAFİK MERDANELERİ

Anilox Ofset, Sheedfed, Sürekli Form, Flexo baskı, Kıymetli Kağıt, Gazete v.s gibi baskılarda kullanılan GRAFİK MERDANELER Sauer Şirketler Grubu’ndaki çalışmalarda büyük yer tutmaktadır. KOMORI, MITSUBISHI, FUJI, KBA, HEIDELBERG, MAN ROLAND gibi dünyaca ünlü matbaa makinelerinin tüm merdane ihtiyaçları gerek Türkiye’de gerekse Türkiye dışındaki SAUER fabrikalarında özenle üretilmektedir.

Artık günümüzün rekabet şartlarında dahi kar odaklı olmak zorunda kalan matbaaların baskı kalitesinde herhangi bir şüpheye, yüksek firelere, makinelerini bakım haricindeki durma zamanlarına tahammülleri yoktur.

TEKNİK MERDANELER

SAUER ŞİRKETLER GRUBU , Fotoğraf, Cam, Ahşap, Plastik, Gıda, Deri, Makine, Metal ve Tekstil gibi sanayi sektörlerinde kullanılan TEKNİK MERDANELER ile ilgili geliştirme, labaratuar ve üretim çalışmalarına büyük önem vermektedir.

SAUER’de 100 en fazla kauçuk ve poliüretan hammadde kullanımının avantajı ile yapılan yoğun EUROTECHNIC çalışmalar, makine teknisyenlerine ve üretimdeki mühendislere pratik kullanımda denenmiş uygulamalar yardımı ile daima değişkenlik gösteren müşteri taleplerine kısa zamanda cevap vermek olanağı sağlamaktadır.

Hammadde programı ve üretim ile ilgili tüm çalışmalarda SAUER’in EUROLAB kapsamıdaki uzman kadrosu müşteriye özel kişisel çözümleri analiz etmekte, geliştirmekte ve uygulamaktadır.

NELER ÜRETİYORUZ?

Matbaa baskı merdaneleri Tekstil merdaneleri
Selefon merdaneleri Teneke lak emaye merdaneleri
Selefon pres merdaneleri Teneke baskı merdaneleri
CTP ve film banyo merdaneleri Ahşap baskı merdaneleri
Etiket baskı merdaneleri Ahşap baskı, PVC kenar bant merdaneleri
Kırım katlama merdaneleri Flexo merdaneleri

"

Yüksek kalite standartlarında Sauer garantisi      

"

Sizi Arayalım