0 (212) 485 99 77

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. Yonca Sk. No:3/A-B

Sauer Şirketler Grubu

Sauer Şirketler Grubu Hakkında

Sauer Şirketler Grubu

Merkezi Almanya’nın Berlin şehrinde bulunan Sauer Şirketler Grubu Almanya’da 3, İtalya’da 1, Fransa’da 2, Avusturya’da 1, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 ve İspanya’da 2 olmak üzere dünyada toplam 10 adet üretim ve dağıtım tesisine sahiptir.

Sauer Şirketler Grubu’nun temeli 1900 yılında Berlin’de kitap baskı merdaneleri döküm tesisi olarak atılmış ve o günden beri muhtelif yıllarda gruba 9 fabrikanın ilavesi ile toplam 30.000 m² alanda ailenin 4. kuşak yönetiminde Sauer Şirketler Grubu olarak EUROGRAPHIC, EUROWASH, EUROTECHNIC ve EUROSERVICE markaları altında 400 çalışanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Sauer Merdane Fabrikaları’nın ürünlerinden grafik merdanelerini tüm ünlü baskı makinelerinde kullanılmak üzere talep eden matbaalar; Sauer Sanayi Merdanelerini Gıda, Ahşap, Folyo, Tekstil ve Makine Sanayilerinde kullanmayı amaçlayan kuruluşlar yalnız kanıtlanmış teknik başarıların sonuçlarından istifade etmekle kalmıyorlar aynı zamanda Sauer Merdane Fabrikaları’nın 100 yıldan fazla süregelen ve kalite odaklı üretim becerisinin sonuçlarından da faydalanmış oluyorlar. Sauer Merdane Fabrikaları, lisansör ortağı MÜRKEM’ e orjinal merdane ve kauçuktan başka aynı sektörde kullanılan baskı yardımcı maddeleri, temizlik bezleri, nemlendirme katkı malzemeleri, kauçuk yapıştırıcıları, metal miller, yıkama ve bakım malzemeleri gibi yardımcı ürünleri de tedarik etme olanağı vermektedir.

"

Türkiye’deki tesiste üretilen ürünler Sauer’in kalite standartları kapsamında ve onun gelişmiş teknolojisinin garantisi altında sunulmaktadır.

"

SAUER & MÜRKEM İŞ BİRLİĞİ

Müşteri odaklı, yenilikçi hammadde ve ürün geliştirmesi Sauer şirketler grubundaki çalışmaların esasını teşkil etmektedir. Çok çeşitli endüstri branşları, farklı ürün çeşitleri, devamlı değişen teknoloji dinamikleri, devamlı geliştirilen yoğun laboratuar çalışmalarını, matbaalar ile merdane üreticileri arasında sıkı bir beraberliği gerekli kılmaktadır.

SAUER’in MÜRKEM ile yaptığı anlaşmada ve yapılan görüşmelerde SAUER’deki tüm çalışmalarını Türkiye’deki partneri aracılığı ile Türkiye’deki matbaa sektörüne aynen yansıtılması ve MÜRKEM ile matbaalar arasında sıkı beraberliğin ve bilgi akışının tesisi konularında kesin bir mutabakat sağlanmıştır.

SAUER’in, çalışmalarında takip ettiği öemli amaçlardan biri, kıtalararası KNOW-HOW transferini gerçekleştirmek, bugün ve gelecekte devamlı yenilediği merdane teknolojisini ihtiyaç sahiplerine en uygun fiatlarla ulaştırmaktır.

SAUER adı şimdi bu çalışma tarzı ile Türkiye’deki matbaa sektörüne uygun fiatlarla uzman çözümler sunmaya başlamıştır.

Geleceğe yönelik ve müşteri odaklı çözümlerin bulunması, uygulanması ve sağlanan SAUER GARANTİSİ matbaalarla kurulan uzun süreçli ilşkilerin temelini oluşturmaktadır.