0 (212) 485 99 77

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. Yonca Sk. No:3/A-B

MÜRKEM Matbaa ve Tekstil Merdaneleri

Mürkem Kimdir?

MÜRKEM Matbaa ve Tekstil Merdaneleri

MÜRKEM MATBAA VE TEKSTİL MERDANELERİ DÜNYANIN ÜNLÜ MARKALARINDAN SAUER BASKI MERDANELERİ ŞİRKETLER GRUBU İLE ORJİNAL BASKI MERDANELERİNİN TÜRKİYE’DE ÜRETİMİ İÇİN LİSANS ANLAŞMASI YAPMIŞTIR.

Mürkem Baskı ve Tekstil Merdaneleri, merdane sektöründe uzun yıllar boyunca edindikleri bilgi birikimlerinin yeni kalite anlayışı ve sektördeki tüm taleplere çözüm bulma ilkesi ile birleştirerek merdane üretimine başlamıştır.

Şirket, İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisinde bulunan eksiksiz makine parkuru ve kadrosundaki uzmanlaşmış, deneyimli çalışanları ile matbaalardaki tabaka ofset, web ofset ve gravür baskı makineleri gibi her türlü baskı makinelerinin orjinal merdane ve mil ihtiyaçlarına cevap verecek üretim, kalite kontrol, teknik bilgi ve donanıma sahiptir.

Sektördeki ihtiyaçlar için en son teknoloji ile orjinal ithal kauçuk kullanarak somut çözümler üretmeyi ve bunları müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmayı kendisine ilke edinen şirket, yüksek müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

Hızlı fakat emin adımlarla ilerlemeyi amaçladığımız bu çalışmalarda açık ve şeffaf işletme anlayışımızı, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini, sektörde uyguladığımız YÜKSEK KALİTE - EN UYGUN FİYAT ilkemizi, partnerimiz ile yaptığımız işbirliğindeki başarımızı , ondan aldığımız büyük destekle ve temin ettiğimiz orijinal hammadde ile yaptığımız merdane üretimindeki titizliğimizi takdirle karşılayan ve siparişleri ile bize desteklerini esirgemeyen tüm matbaa yetkililerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz.

"

Yüksek müşteri memnuniyeti     

"